top of page

Tavuk-Mantar Çiftliği 

 

ISprey Poliüretan Köpük eski ve yeni Tavuk Mantar çiftlikleri,büyükbaş hayvan barınakları v.b.endüstriyel yapılarda zeminden başlayarak iç dış duvar,çatı alttan üstten olmak üzere her bölgeye uygulanabilir.Iaı yalıtımın son derece önemli olduğu bu alanlarda sprey poliüretan köpük avantajları şu şekildedir.

  - Uygulama detayına tek parça olarak uygulanabilir .Bu sayede ısı köpürüsü (hava kaçakları)%100 engellenir.

  - Bu tür alanlada sorunlar köşe hava kaçakları,metal çatılarda yalıtım zorluğu,kış aylarında terleme,yazın aşırı sıcaklardır.Poliüretan köpük bu tür sorunları çözebilecek en etkin malzemedir.Özellikler 

Metal Çatı Alttan Uygulama

 

Metal çatılarda ısı yalıtımın yapılması geken bölge alttandır.Uygulamanın bulunduğu şehire-bölgeye göre iklim şartlarına bağlı olarak sprey poliüretan köpük kalınlığı belirlenir.

Genelde sıcak bölgelerde 3-4 cm Soğuk bölgelerde ise 4-5cm uygulama yapılmaktadır.

 

Metal Çatı Üstten Uygulama

 

Metal çatılarda üstten sprey poliüretan köpük uygulaması yapıldığında güneş ışınlarından korumak amaçlı sprey poliüretan köpüğün boyanması gerekmektedir.

Duvar ve Köşe Dolgular
 
 Sprey poliüretan yalıtım İç duvarlarda sıvadan öncede sıvadan sonrada  uygulanabilir.Sprey Poliüretan Köpüğün üzeri sıvanabilir.Dış duvarlarda sıvadan önce uygulanması tavsiye edilir.
 
 
 
s

 

 

Tavuk Çiftliği - Trapez Sac
Tavuk Çiftlikleri Köşe-Boşluk Dolgu
bottom of page