top of page

  POLİÜRETAN KÖPÜK

UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Ankara Sprey Poliüretan Köpük iç Cephe Duvar Isı Yalıtım

      Sprey Poliüretan Köpük ısı yalıtım ile birlikte aynı zamanda en ufak hava geçiçlerini dahi önleyebilen etkin dolgu malzemesidir.Dolgu özelliği sayesinde hava geçişlerini önleyerek,

 - Isıdan tasarruf sağlar

 - Toz,haşare girişini önleyerek hijyenik bir ortam sağlar.

 - Gürültüyü azaltarak ses izolasyonu sağlar.

 - Uygulandığı yüzeye %100 mukavemet ile yapışarak yapıya koruyucu bir katman oluşturur.

 

Sprey poliüretan dolgu,

poliüretan sprey yalıtım,

köpük yalıtım fiyatları,

sprey köpük faydaları,

3cm sprey poliüretan köpük,

poliüretan ankara,

ankara izolasyon,köpük yalıtım ankara,

ankara sprey yalıtım,

iç cephe köpük yalıtım

Ankara Sprey Poliüretan Köpük Çatı Tavan Köşe Dolgu Isı Yalıtım

  

  Çatı için yapılabilecek ısı yalıtım uygulamalarında ters tavan sprey poliüretan köpük uygulama sıklıkla tercih edilen yalıtım şeklidir.Çatılarda ters tavana sprey poliüretan köpük uygulamanın amacı ;

  Strafor,taşyünü,camyünü gibi klasik ısı yalıtım amaçlı kullanılan malzemeleri dubellenerek tutturulması,veya yapıştırılması,işçilik maliyetlerinin fazla olması ekyeri oluşturarak ısı köpürüsü oluşturması,sprey poliüretan kadar açık noktalara (baca kanarları,saçak köşe dolguları,profil dipleri) nufus edememesi püskürtme köpüğün başlıca tercih edilme sebepleridir.

   

Sprey köpük fiyatları,

polyurea ankara kaplama,

köpük yalıtım kg,çatı tavan püskürtme izolasyonu,

çatı yalıtım malzemeleri,

çatı poliüretan,

spreyx polyurea,

spreyx poliüretan,

poliüretan köpük nedir,

ankara su yalıtımı,

ısı yalıtım ankara

Ankara Sprey Poliüretan Köpük Metal Çatı Püskürtme Isı Yalıtım

  

    Metal Çatılarda Sprey püskürtme izolasyon mükemmel yapışma sağlayarak kesintisiz ısı yalıtımı sağlar. Trapez,oluklu saç,atermit gibi malzemelerden oluşan çatı yüzeylerinde sprey köpük alttan tatbik edilmesi gerekir.Isı yalıtım köpüğünün üstten uygulanması halinde uygulanan köpüğün güneş ışınlarından korumak amaçlı özel sprey poliüretan boyası ile boyanması gerekir.Sprey köpük metal çatılarda delikleri kapatarak hava geçişlerini önler,kenetli olan bölümlerdeki boşlukları doldurur,açık rengi sayesinde iç ortamda aydınlık olmasını sağlar,paslanmayı önleyerek çatının uzun yıllar sağlam kalmasına yardımcı olur.

Sprey yalıtım istanbul,

poliüretan köpük konya,

köpük izolasyon kırıkkale,

trapez sac yalıtım,

metal çatı izolasyon,

fabrika çatı yalıtım,

poliüretan kullanma alanları,

sprey izolasyon ankara,

püskürtme izolasyon çatı,

sıvı izolasyon

Ankara Sprey Poliüretan Köpük Çatı Zemin / Tavan  Püskürtme Isı Yalıtım

         Kaliteli bir yaşam ve enerji maliyetleri asgari düzeye indirmek amacıyla iklim koşullarına göre yazın; iç ortamlarda sıcak havayı  klima vasıtasıyla  soğuttuğumuz havanın, kışın ise  kalorifer  ile ısıttığımız iç ortamlardaki ısıtılmış atmosferin etkisinin daha uzun süre içeride kalmasına, sıcak veya soğuk havanın içeriye girmesini engelleyerek içerideki ısının korunmasına çaba sarf ederiz. Çatılara uygulayacağımız sprey poliüretan ısı yalıtımı sayesinde çatıdan kaybettiğimiz enerji kaybını önleyerek  %50 ısı tasarrufu sağlar. Bu sayede oluşan enerji tasarrufu, çatı ısı yalıtımının maliyetini birkaç sene içerisinde karşılamakta ve oluşturduğu konforu da ilaveten yaşamımıza yansıtmaktadır.


          Ankara da sprey poliüretan köpük ısı yalıtımlarının en randımanlı ve efektif uygulaması en az 3 cm kalınlığında çatıda  ısı kaçağının ve köprüsünün oluşabileceği tüm alanlara zemin,ters tavan mertek araları,köşe boşluklarını doldurmak suretiyle ile sağlanır. Ankara mevsimsel şartları yaz sıcak ve kış ayları  üst seviyede soğuk geçmektedir. Sprey poliüretan Isı yalıtımı yaptırarak kışın soğuktan koruyacağı gibi aynı ölçüde sıcaktan da koruyacaktır. 

            Spreyx  olarak Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye de sprey poliüretan köpük ısı yalıtımı ve sprey polyurea su yalıtımı hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için iletişime geçiniz. 

bottom of page