top of page

ANKARA TERAS İZOLASYON

Ankara da kış aylarının yoğun geçmesi sebebiyle konut, iş yeri,fabrika gibi yapıların teras,  balkon ve  açık çatılarında  su problemleri oldukça sık yaşanan bir problemdir. Terastan sızan sular hoş olmayan bir şekilde yaşam alanlarına sızarak problem teşkil etmektedir. Su yalıtımı tekrar yaptırmak oldukça zordur. Malzeme maliyetleri, nakliyesi ve  inşaat işleri, stresli bekleme süreleri ve bir kabus haline gelebilir. Su Yalıtım  sistemi tekrar  gerekiyorsa teraslar ve balkonlar su yalıtımı onarma-yenileme, her zaman maddiyat  ve yoğun emek sarfedip dogru  yöntemler gerektiren bir işlemdir. Klasik yöntemden ve polyurea su yalıtımından  bahsedecek olursak;

  • Mevcut zemin ve şap demontajı: Zemindeki yüzey şap (seramik,karo,mermer) ve  su yalıtımı için kullanılan malzemeye kadar kaldırılıp tekrar aynı işlem yapılır. 

  • Polyurea su yalıtım kaplamalarının klasik yöntemlerden en büyük farkı püskürtülerek uygulanması sebebiyle zemin üzerinde noktalara nufus ederek %100 aderans sağlayarak yapışması, yapıya inşaat halinde iken uygulanabildiği gibi,işleyen  teras zemininde hangi malzeme olursa olsun sprey polyurea su izolasyonunun uygulanbilmesidir.

Ankara da teras su izolasyonu problemleriniz de %100 garantili son teknoloji olan polyurea su yalıtım sistemini profesyonel ekip ve son sistem  ekipman ile gerçekleştiriyoruz.  Pratik ve etkili olan  polyurea su izolasyon ile Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde TERAS SU İZOLASYON hizmeti veriyoruz. Teraslarda Polyurea izolasyon örnek uygulama video/foto larımızı sitemizden  inceleyebilirsiniz. 

bottom of page